KONST / Litografier / Färglitografi 15967263
nr 1596 7263
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 63/210, daterad -81, figurer. Färglitografi, bildmått: 52x57 cm, yttermått inklusive ram: 67x74 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:36:23
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr